• Spôsob odhlasovania dieťaťa zo stravy a spôsob platby

Stravníka je možné odhlásiť zo stravy v zariadení školského stravovania nasledovne:

Z odberu desiaty a obeda sa odhlasuje minimálne 24 hod. vopred a to v čase:

od 7.00 hod – 15.00 hod.,  na telefónom čísle: 055/ 62 225 84.

Spôsob úhrady stravného

Zákonný zástupca dieťaťa, ktoré sa stravuje v zariadení školského stravovania, je povinný mesačne najneskôr do 10. dňa mesiaca uhradiť sumu za stravu. Pri nedodržaní termínu  platieb sa dieťaťu (stravníkovi) strava nevydá.

Stravu je možné platiť:

• poštovou poukážkou na stravu
      • trvalým príkazom v banke
      • príkazom cez internetbanking

Číslo účtu: SK60 8180 0000 0070 0024 6889.

Pri bezhotovostnej platbe napíšte do poznámky meno stravníka (nie svoje!).

Zmena v odhlasovaní stravníka!

Z odberu desiaty sa nahlasuje/odhlasuje minimálne 24 hodín vopred a to v čase od 7:00 – 15:00, na telefónnom čísle 055/62 225 84. Odhlásenie z odberu stravy v daný deň nie je možné, z dôvodu objednávania a prípravy potravín jedeň deň vopred. Spätne sa strava neodhlasuje. V prvý deň neprítomnosti dieťaťa v škole, môže rodič odobrať neodhlásený obed do obedára a dieťa odhlási zo stravy z nasledujúceho dňa.

V prípade odchodu dieťaťa z navštevovanej školy a tým aj zo stravovania je potrebné vopred oznámiť to vedúcej školskej jedálne a uhradiť sumu za odobranú stravu.

Na základe prihlásenia dieťaťa na stravu, rodič vloží zálohu 3 Eurá za čip potrebný na elektronickú evidenciu odberu stravy. Pri odhlásení sa zo zariadenia školského stravovania a odovzdaním nepoškodeného čipu, sa 3 Eurá vrátia.V prípade straty čipu na elektronickú evidenciu stravníkov je stravník povinný okamžite stratu hlásiť vedúcej zariadenia, ktorá mu vydá a zaregistruje za poplatok 3,00 € nový čip.

Vedúca školskej jedálne: Bc. Mária Lišková