•      Krúžková činnosť a mimoškolské aktivity majú za cieľ zabezpečiť pre žiakov školy zmysluplné využívanie voľného času a podmienky na rozvoj ich záujmov alebo talentu.

Škola môže organizovať pre žiakov v čase mimo vyučovania aktivity, ktorých obsah je zameraný na záujmovú, rekreačnú, telovýchovnú a spoločenskú činnosť žiakov. Obsah činností je odlišný od učebných osnov povinných vyučovacích predmetov, voliteľných predmetov a nepovinných predmetov.

V tomto školskom roku  sme na našej škole vstúpili do ďalšieho roka aplikácie vzdelávacích poukazov v systéme krúžkovej činnosti.
      Záujmová činnosť začína  19.9.2023. Žiaci majú možnosť použiť vzdelávacie poukazy.
      Krúžok si žiak vyberá podľa záujmu. Bližšie informácie podáva vedúci záujmového útvaru.

• Príprava na T9 slovenský jazyk a literatúra 14:00 - 15:00 hod. utorok
        Posilniť sebavedomie zo slovenského jazyka a literatúry k testovaniu T9, prostredníctvom precvičovania učiva po tematických celkoch.
      • Príprava na T9 14:00 - 14:40 streda
        Utvrdiť a precvičiť učivo matematiky po tematických celkoch, získať zručnosť pri vypĺňaní odpoveďových hárkov a riešiť testy T9 z predchádzajúcich rokov.
      • Farebná paletkaHra farieb a zvládnutie rôznych výtvarných techník.
      • Golf14:00 - 15:30 utorok
        Základy hry golfu, tréning na golfovom ihrisku Malá Ida, v nepriaznivom počasí a v zimnom období na trenažéri a v telocvični
      • Gymnastika13:00 - 14:00 hod. utorok
        Gymnastika základ všetkých športov, ktorá spája pohyb, tanec, rozvoj flexibility a správne držanie tela.
      • Hudobníček14:00 - 15:00 hod. utorok
      • Malí športovci 13:30 - 14:30 hod.
        Pohybové hry, súťaže a kolektívne športy = základ rozvoja celoživotného pozitívneho postoja k pohybu.
      • Nemčina hrou 14:00 - 15:00 hod. streda
        Rozvoj základných komunikačných zručností v nemeckom jazyku formou hier a zábavných aktivít
      • Pohybové hry 13:30 - 14:30 hod. piatok
        Pohybové hry, zabavia, rozhýbanie telíčka a odreagovanie sa od školských povinností.
      • Programátorský14:00 - 15:00 hod. pondelok
        Programovací jazyk Pyton
      • Športové hry v Anglickom jazyku 13:30 - 14:30 hod. streda
        Športové hry s vyučovacím jazykom anglickým