• LYŽIARSKY VÝCVIK 9.3.-13.3.2020 ŽDIAR

• 13.10.2020 18:18
        • Prvý týždeň po jarných prázdninách sa časť našej školy vybrala na Lyžiarsky výcvik trošku si zašportovať. Tentokrát sme išli do vychytenej lyžiarskej lokality Ždiar, kde sme mali objednané dokonalé počasie a svah sme mali temer len pre seba o čom svedčia naše krásne fotky. V penzióne si nás vykrmovali ako kráľov, a tak sme mali vždy dostatok energie na svah. Vylyžovali sme sa do sýta, poskákali na „jump bag-u“, zasúťažili sme si aj v slalome o medaile a čo je najdôležitejšie, zdokonalili sme sa v lyžovaní, hlavne tí naši menej zdatní lyžiari. Po večeroch sme utužovali medziľudské vzťahy rôznymi hrami, ťažkými teenegerskými debatami a vďaka našej milej p. sestričke sme si zopakovali aj podanie prvej pomoci ale i ochranného rúška. Keďže všade navôkol pomaly všetko zatvárali urobili sme pre záujemcov aj súkromné kino. Posledný večer sme odovzdali našim najlepším lyžiarom, ale aj zúčastneným pretekárom a lyžiarom ceny a zhodnotili sme celý týždeň ako „krátky“. S horami sa dnes lúčilo ťažko, predsa v dnešnej virotickej dobe už len pohľad na ne je liečivý. No doma nás čakali, a tak s vyčistenými pľúcami, unavení ale šťastní sme sa predsa pobrali domov do upršaných Košíc a na dvojtýždenné prázdniny. (A.K. & kol.)

Viac fotiek z lyžiarskeho nájdete tu: