• ONLINE BESEDA S DANIELOM HEVIEROM

• 13.10.2020 18:20
        • V 4.B sme sa rozhodli, že žiadne vírusy ani zavretá škola nás neodradia od toho, aby sme rozvíjali našu lásku k čítaniu a literatúre. Na online besedu prostredníctvom Zoomu sme pozvali pána spisovateľa Daniela Heviera. A on naše pozvanie prijal. Pýtali sme sa ho otázky od výmyslu sveta a on nám porozprával o svojom detstve, o svojich obľúbených predmetoch (neprekvapilo náš, že chémiu nemal rád) a najmä o tom, ako sa stal spisovateľom. Dozvedeli sme sa, že dôležitou „ingredienciou“ dobrej básne je láska :). Žiakom prezradil výborné tipy na písanie komiksov, ukázal nám jeho obrovskú knižnicu a prezradil, ktorú knihu písal najdlhšie (celých sedem rokov) a ktorá sa mu podarila napísať za dva dni. Svojím rozprávaním nám spríjemnil deň a my veríme, raz sa s ním stretneme aj naživo, bez počítačovej obrazovky. (I.H.)

Viac fotiek z akcie nájdete tu: