• VIANOČNÉ TRHY V 4.B

• 13.10.2020 17:42
          • Vianoce sa blížia nezastaviteľným tempom a my v 4.B sa ich už nevieme dočkať. Čakanie sme si teda skrátili výletom na Vianočné trhy, kde sme si užili magickej atmosféry tohto čarovného obdobia. Sneh sme už nestihli, avšak prialo nám krásne slnečné (i keď mrazivé) počasie. Najviac nám chutili lángoše a zahriali sme sa sladkým čajíkom. Do školy sme sa vrátili s červenými lícami, príjemne unavení a plní radosti a zážitkov. Už teraz sa tešíme na ďalšie dobrodružstvá ߙ⠨I.H.)

• VÝROBA VIANOČNÉHO SLADKÉHO POTEŠENIA V 1.B

• 13.10.2020 17:41
          • Vianoce sú predo dvermi a my sme sa  rozhodli na ich príchod trošku pripraviť.

Vôňa čokolády, banánov a piškót  a k tomu šikovné prvácke rúčky v 1.B si zhotovili
            svoje sviatočné sladké potešenie. Tak ochutnajme z tej dobrôtky a Vianoce, ponáhľajte sa k nám ! (A.B.)
          • MAMI, OZDOBME SI MEDOVNÍK V 3.A TRIEDE

• 13.10.2020 17:40
          • Žiaci 3.ročníka sa so svojimi rodičmi zišli, aby v tomto predvianočnom období spolu strávili príjemný čas spojený so zdobením i ochutnávaním medovníkov. Vďaka šikovným mamičkám sme mali na zdobenie a ochutnávanie rôzne medovníky. Šikovná mamka nás naučila vyrobiť si polevu a aj nám poradila techniku ako perníky zdobiť. Žiakom i rodičom sa podarili krásne medovníky, ktoré si budete môcť kúpiť aj na vianočnej burze. Ďakujeme za príjemne strávený čas. (Š.H.)

• VIANOČNÉ TRHY V 7.A TRIEDE

• 13.10.2020 17:39
          • Koniec roka je známy aj tým, že sa konajú rôzne vianočné večierky a teambuildingy. Jeden taký teambuilding je tradíciou aj v tejto triede siedmakov. Už tretí rok po sebe sme navštívili Vianočné trhy na Hlavnej ulici v Košiciach, prešli sme sa pomedzi stánky s nádhernými ručnými výrobkami, ochutnali langoš a horúcu čokoládu a poriadne vymrznutí sme sa vrátili po tomto zasneženom doobedí do školy. Sme radi, že aj takouto formou môžeme utužovať kolektív našej triedy a byť spolu aj inde ako v triede v školských laviciach. (M.N.)

• MIKULÁŠ

• 13.10.2020 17:38
          • Keďže my máme na škole len tie najlepšie deti, tak aj k nám zavítal 6.decembra Mikuláš. Prišiel sám, čerta nechal doma, lebo vedel, že u nás by si nemal koho zobrať so sebou. Mikulášovi sa potešili všetci – tí najmladší, no aj žiaci na druhom stupni.Predsa len, všetci sú ešte dušou deťmi. Každému sa ušiel balíček plný sladkých dobrôt. My ďakujeme Mikulášovi za návštevu a tešíme sa naňho aj o rok  (M.N.)